072-3952600

בלוג | סיור בעיר העתיקה ירושלים – גיבוש מושלם למשפחות, תיירים ומקומות עבודה

סיור בעיר העתיקה ירושלים – גיבוש מושלם למשפחות, תיירים ומקומות עבודה
מהן הציפיות מימי גיבוש לעובדים שכוללים סיור בעיר העתיקה? מה הקשר בין סיור בעיר העתיקה ירושלים והעסק שלך? ומדוע כדאי לשלב סיור מודרך במקומות עם ערך היסטורי?


ירושלים היא עיר הבירה של ישראל – ובמקביל לכך מהווה גם מוקד עלייה לרגל עבור תיירים מכל רחבי העולם. אם תכננת יום גיבוש או סיור וברצונך להשאיר את כולם מרותקים, כעת ביכולתך לתאם סיור באזור העיר העתיקה ולהרוויח יתרונות רבים. 

זוזו תיירות דואגים לך
נציגי זוזו תיירות ישמחו לבנות עבורך מסלול סיור בעיר העתיקה כדי לשדרג ימי כיף לפרטיים ולמקומות עבודה. נציגינו ממתינים לפנייתך כעת!

ימי גיבוש לעובדים
ימי גיבוש לעובדים קריטיים לעסק שלך. אם מתכננים בצורה נכונה את ימי הגיבוש, אפשר להגביר את המוטיבציה של העובדים ואת תחושת המחויבות והלויאליות. בהקשר הזה, הניסיון שצברנו בהדרכת סיור בעיר העתיקה ירושלים מוכיח שאין אפקט מוצלח יותר מאשר זה שמספקת עיר הבירה של ישראל. 

סיור לאנשים פרטיים
משפחות נהנות במיוחד מסיור בעיר העתיקה - במיוחד מבחינת הילדים. מדובר על דרך מעולה לחבר אותם למקורות וגם להראות להם עומק ורקע רחב יותר מזה שהם רגילים אליו. כמו כן, עצם העובדה שהסיור המודרך נערך במקומות עם רקע היסטורי תורם לעניין שחשים המשתתפים בסיור - ולרושם שהסיור בעיר משאיר עליהם בטווח הארוך.

סיור בירושלים – חוויה שלא תישכח במהרה!
שווה לזוז איתנו: אם ברצונך לתאם סיור בעיר העתיקה ירושלים - נציגינו מחכים לך עכשיו עם כל הפרטים: 072-3969600


 

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו