072-3952600

בלוג | חדר בריחה בירושלים כפעילות קבוצתית

חדר בריחה בירושלים כפעילות קבוצתית
מהם היתרונות של חדר בריחה וכיצד מתכננים פעילות קבוצתית בלתי נשכחת? האם יש משמעות למיקום הגיאוגרפי? ומה עושים כדי להתכונן לבילוי משותף בחדרי בריחה?
חדר בריחה הפך בשנים האחרונות לאחת מפעילויות הפנאי הנפוצות בישראל. בין היתר, חדרי בריחה מציעים שעות של הנאה לקבוצות ומעניקים הזדמנות פז לתחושת גיבוש וצבירת חוויות משותפות. עם זאת, גם את חדרי הבריחה צריך לדעת איך לבחור - וכדאי לשים לב למיקום הגיאוגרפי ולמה שנמצא בסביבה שלהם.

החוויה הבאה שלך כבר כאן
זוזו תיירות מזמינה אותך לתאם חדר בריחה בירושלים במחיר אטרקטיבי. החוויה הבאה שלך כבר כאן ואסור לך לפספס אותה!

תכנון פעילות קבוצתית
פעילות קבוצתית מתכננים על בסיס אטרקציה שאליה גם אנשים שונים יכולים להתחבר. בניגוד לפעילות ליחידים שאותה בוחרים לפי תחומי עניין אישים, בפעילות קבוצתית הסוד הוא לקלוע למכנה משותף כמה שיותר רחב. בהקשר הזה, אפשר גם להבין טוב יותר את היתרונות של חדר בריחה בירושלים. 

למה לבחור חדר בריחה בירושלים?
חדר בריחה שנמצא בעיר גדולה, מרכזית ותיירותית כמו ירושלים משדרג את החוויה הכללית. במקום להסתפק בבילוי בתוך החדר בלבד, אפשר להרחיב את החוויה האורבנית לאזור העיר העתיקה ולמסלולים היסטוריים. 

בורחים מהשגרה – ישר אלינו
תמיד חיפשת פעילות קבוצתית מיוחדת? בעת השארת פרטים באתר יוכלו נציגי זוזו תיירות לשריין גם עבורך מקום אקסקלוסיבי לחוויה מרתקת בחדר בריחה בעיר הבירה.  

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו