072-3952600

בלוג | סיור בעיר העתיקה ירושלים – לחוות את ההיסטוריה

סיור בעיר העתיקה ירושלים – לחוות את ההיסטוריה

סיור בעיר העתיקה ירושלים – לחוות את ההיסטוריה 
היכן ניתן להזמין סיור בעיר העתיקה ירושלים? מה היא העלות של סיור מודרך בעיר העתיקה ירושלים? למי מתאים סיור מודרך בעיר העתיקה ירושלים?
ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, המרכז הדתי של היהדות ואחד המקומות הקדושים בותר בעולם לשלוש הדתות המונותאיסטיות. במהלך סיור בעיר העתיקה ירושלים יתאפשר לך ללמוד על ההיסטוריה המרתקת, להיחשף לאוצרות אשר נשארו חבויים בין האבנים העתיקות ולהבין מדוע העיר הזו נמצאת במרכז תשומת הלב של העולם כבר אלפיים שנים.

למי מתאים לעבור סיור בעיר העתיקה ירושלים
הסיור בעיר העתיקה מתאים לכולם, תושבי ישראל ותיירים, ילדים ומבוגרים. הסיפורים המועברים בסיור לצד המראות הינם מרתקים ומלמדים ובזמן שהם מתערבבים, נוצרת חוויה ייחודית עבור כל המשתתפים. הסיורים בעיר העתיקה מתאימים ל:

  • משפחות וזוגות אשר מחפשים אחר פעילות מהנה המתאימה לכולם.
  • פעילות שוברת שגרה ומלמדת עבור ילדים במהלך החופשים.
  • פעילות חווייתית עבור תיירים.
  • ימי גיבוש עבור עובדים בבתי עסק.
  • פעילות לימי הולדת ובעיקר לבר ובת מצוות.
  • לכל מי שיש צורך בפעילות יחידה במינה ופשוט פנטסטית.
זוזו תיירות – מראים לך את היופי האמתי של עיר הקודש
זוזו תיירות הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בארגון סיורים בירושלים. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כבר כעת - ולשמוע על כל הסיורים שאנו מציעים למבקרים בבירה - ובעיקר על החוויה המיוחדת אשר נוצרת במהלך סיור בעיר העתיקה ירושלים.

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו