072-3952600

בלוג | חדר בריחה בירושלים – אי אפשר לברוח מהכיף

חדר בריחה בירושלים – אי אפשר לברוח מהכיף

חדר בריחה בירושלים – אי אפשר לברוח מהכיף
כיצד ניתן להזמין חלון זמן בחדר בריחה בירושלים? מה היא העלות של חדר בריחה בעיר הבירה? ולאיזה גודל של קבוצה מתאים הבילוי בחדר בריחה?
חדרי בריחה הם פעילות אדירה בה על המשתתפים לפתור חידות מחשבה ואתגרים - על מנת לסלול את דרכם החוצה לפני שהזמן ייגמר. חדרי הבריחה השונים מציגים סיפורי רקע וחידות ברמות שונות וניתן להתאים את חדר הבריחה לאופי, לגודל ולגיל של הקבוצה. חדר בריחה בירושלים יכול להיות פעילות שוברת שגרה אדירה עבור ילדים ומבוגרים. חשוב להזמין זמן בחדר בריחה מכיוון ומרבית חדרי הבריחה מלאים ולא ניתן להגיע ולשחק.

חדר בריחה בירושלים – כולם מבלים!
חדר בריחה בירושלים, בדומה לחדרי בריחה ברחבי הארץ, מהווה פעילות אשר מתאימה למשפחות עם ילדים, קבוצות של אנשים מבוגרים, ימי גיבוש של עסקים, חגיגות יום הולדת ועוד אירועים אשר כוללים מספר אנשים. חדר בריחה יכול להיות פעילות אשר עומדת בפני עצמה או חלק מיום מלא חוויות בירושלים, בכל מקרה הוא חוויה כיפית וממכרת לכל המשתתפים.

זוזו תיירות – עוזרים לך ליצור כיף שאי אפשר לברוח ממנו
זוזו תיירות הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בהובלה של סיורים בירושלים ותל אביב ובהתאמת האטרקציות שבהן לצרכים שלך. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, לספר לנו על הקבוצה שלך ולשמוע על כל האפשרויות האדירות שיש לנו עבורכם, כולל חדר בריחה בירושלים.

 

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו