072-3952600

בלוג | סיור טעימות בירושלים – לקחת ביס מעיר הקודש ולא לדעת שובע

סיור טעימות בירושלים – לקחת ביס מעיר הקודש ולא לדעת שובע

סיור טעימות בירושלים – לקחת ביס מעיר הקודש ולא לדעת שובע
כיצד ניתן להירשם לסיור טעימות בירושלים? איזו חברה מספקת סיור טעימות מאורגן בירושלים? מה היא העלות של סיור טעימות בעיר?
ירושלים היא עיר בעלת היסטוריה ארוכת שנים, ערבוב של תרבויות ואווירה ייחודית אשר ניתן להבין רק בעת ביקור בעיר. מבחינה קולינרית, ירושלים מציעה למבקרים בה מגוון עצום של אפשרויות אשר יגרמו לך להבין אנשים אשר לא אוכלים בשביל לחיות אלא חיים בשביל לאכול. השתתפות בסיור טעימות איכותי בירושלים היא חוויה ייחודית ומהנה אשר תישאר איתך לשנים רבות.

מה כולל סיור טעימות בירושלים
סיור טעימות בירושלים הוא חוויה אשר חוצה את גבולות הקולינריה. הסיור המהנה יאפשר לך להכיר באמת את העיר והסודות החבויים בה, לטעום מנות נדירות אשר מייצגות חלקים מהותיים בעיר וליצור חיבור מיוחד בינך לבין האנשים אשר הבאת איתך לסיור. עלות סיור טעימות בירושלים יכולה להשתנות על פי גודל הקבוצה ואופי הסיור.

זוזו תיירות – הגיע תורך לחוות סיפורים שיגרמו לאחרים לקנא
זוזו תיירות הינו חברה מקצועית אשר מספקת מגוון רחב של סיורים בירושלים. אנחנו שואפים להפוך כל סיור לחוויה אמתית, מרגשת ומהנה ונושאים באחריות מלאה על איכות הסיורים והמדריכים שלנו. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר, לשמוע על מגוון הסיורים שאנו מציעים ועל סיור טעימות בירושלים בפרט ולהבין שביס אחד מהעיר פשוט אינו מספיק.
 

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו