072-3952600

בלוג | סיור טעימות בירושלים

סיור טעימות בירושלים

סיור טעימות בירושלים
חיפשתם יום מהנה במיוחד בדמות סיור טעימות בירושלים? אנו רוצים להמליץ לכם על סיורי טעימות איכותיים בעיר הבירה.
תוהים היכן בעיר כדאי לסייר? אנו רוצים להמליץ על 3 סוגי סיורים לטעימות: בשוק מחנה יהודה, במאפיות בירושלים ובברים השונים בעיר. הבה נסקור אותם בקצרה.

סיורי טעימות בשוק מחנה יהודה
אחד מהמקומות האידיאליים ביותר לסיור טעימות בירושלים, הוא שוק מחנה יהודה. הזמן המומלץ ביותר לסייר בשוק מחנה יהודה הוא ביום חמישי אחרי הצהריים. בזמן זה, אפשר לראות את כל הירושלמיים באים לבצע קניות: חרדים, חילונים, ספרדים, אשכנזים, כיפות סרוגות, מרוקאים, תימנים ועוד.  
לעוד פרטים על סיור טעימות בשוק מחנה יהודה:
http://www.zuzu.co.il/TourId.aspx?BlogPostId=80

סיורי טעימות במאפיות
העיר ירושלים התברכה במאפיות איכותיות. במהלך סיור טעימות במאפיות בירושלים, ניתן לטעום מגוון מוצרי מאפה איכותיים ביותר. בחלק מהמאפיות, תוכלו לראות תנורי אפייה בני מאה שנים ומעלה. מתי הכי מומלץ לבצע סיורי מאפיות? ביום שישי, כאשר המאפיות בירושלים, עמוסות במגשי חלות טעימים וריחניים.
לעוד פרטים על סיור טעימות ונחמות במאפיות ירושלים:
http://www.zuzu.co.il/TourId.aspx?BlogPostId=97

סיור טעימות יין בברים
העיר ירושלים התברכה גם ביינות משובחים. בלילות, ישנם ברים השוקקים חיים בירושלים. אם אתם חובבי יין, מומלץ לכם לבצע סיור בברים השונים בירושלים וליהנות מאוויר הרים צלול – ויין איכותי. 
לעוד פרטים על סיור טעימות וסיבוב ברים לילי בירושלים Pub Crawl:
http://www.zuzu.co.il/TourId.aspx?BlogPostId=13
 

מדוע כדאי לבצע סיור טעימות בירושלים דווקא עם זוזו תיירות?
ראשית, משום שאנו עובדים רק עם מדריכי הסיורים המקצועיים ביותר בירושלים. מדריכי הסיורים, בקיאים בכל סודותיה של העיר ירושלים - ולכן הם מכירים את המאפיות המעניינות והחנויות האיכותיות של שוק מחנה יהודה. אבל, הם גם מכירים את האנשים המרתקים בירושלים, העובדים בחנויות ובמאפיות. אנשים, שיהפכו לכם את הסיור לחוויה בלתי נשכחת. 
מחפשים סיורי טעימות? צרו עמנו קשר עוד היום ונספר לכם על הסיור הבא שלנו. 


 

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו