072-3952600

בלוג | זוזו תיירות - חברים בהיכל התהילה של TripAdvisor

זוזו תיירות הוכרה כחברה בהיכל התהילה היוקרתי של TripAdvisor

חברים בהיכל התהילה של TripAdvisor
אנו מתרגשים ומתגאים להכריז כי זוזו תיירות הוכרה כחברה בהיכל התהילה היוקרתי של TripAdvisor - וכעת הינה חברת התיירות הראשונה בישראל שזכתה בפרס הנחשב.
מלבד חותמת האיכות שהוא מספק - היכל התהילה הוקם גם על מנת להביע רגשי הוקרה והערכה לעסקים המובילים בתחום והראויים לתעודת המצוינות של TripAdvisor. לאחר שזה נאמר, בעיקרו של דבר, היכל התהילה של TripAdvisor מהווה חותם בין-לאומי נחשב של איכות ומצוינות בבניית חווית תיירותית יוצאת דופן, אירוח בסטנדרטים העונים על קריטריונים מדוקדקים – כמו גם מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.
בשונה מאינדקסים כאלו ואחרים, שכבודם במקומם מונח, תעודת המצוינות של היכל התהילה של TripAdvisor נחשבת כאוטוריטה בתחומה – ולא בכדי. היא לא משקפת ציון הניתן רק על ידי חוג מצומצם של אנשי מקצוע. תחת זאת, התעודה מספקת אינדיקציה מדויקת, הנשענת על סקר רחב היקף אשר מביע את קולם של ההמונים. דירוג כזה על ידי קהלים רחבים מאפשר לנו ללמוד כיצד נתפס השירות שלנו על ידיכם, הלקוחות ובמובן זה - אין גאים מאיתנו.
כהמשך ישיר לכך, אנו מודים לכל לקוחותינו בעבר ובהווה שליוו אותנו לאורך השנים, שמרו על נאמנות וחזרו אלינו שוב ושוב כדי ליהנות מחוויות תיירותיות מהנות ובשירות אדיב ונוח ועל הבעת האמון וההערכה שאפשרו לנו להמשיך ולהיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים. אלו הדירוגים וההערכות שלכם באתרים שאפשרו לנו לקבל הכרה זו - ואת הכוח להמשיך ולדחוף את עצמנו למצוינות בתחום.
בזכות ההזדמנות שהענקתם לנו, תעודת המצוינות מספקת לנו ראייה חד משמעית לעבודה הקשה וההשקעה המשמעותית שהקדיש צוות אנשי המקצוע של זוזו תיירות לאורך השנים. אנו מקווים לראות אתכם בעוד הרבה חוויות חדשות לבד או עם כל המשפחה – ותמיד נשמח להמשיך ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר!
להיכל התהילה של שלנו ב-TripAdvisor לחצו כאן 
 

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו