זוזו תיירות | סיור סגווי בירושלים - משכנות שאננים
02-5661441

סיור סגווי בירושלים - משכנות שאננים

566 צפיות
מתאים לכל עונות השנה
סיור מודרך
סיור פרטי
מתאים למשפחות
מתאים לקבוצות
סיור אקסטרים
02-5661441
קבלו הצעת מחיר שווה

מהם היתרונות של סיור סגווי באזורים היפים של ירושלים? מה, לדוגמה, ניתן לראות בשכונת משכנות שאננים? ואיזה מסלולים קיימים?

סיור סגווי בירושלים - משכנות שאננים

שכונת משכנות שאננים בירושלים מציעה סיפור יוצא מגדר הרגיל שמשלב בין חדשנות, יזמות, תעוזה ודמיון. זו לא רק השכונה היהודית הראשונה שהוקמה מחוץ לחומות, אלא גם נקודת פתיחה למסלול סובב העיר העתיקה. במסלול כזה אפשר לגלות את הקסם שמתרחש כאשר חדש וישן נפגשים ואף לצאת לסיור בעקבות משה מונטפיורי בשכונת ימין משה.

זוזו תיירות והסיור שלך מתחיל
זוזו תיירות מפיקה עבורך חוויה יוצאת מגדר הרגיל שמבוססת על סיור סגווי בירושלים - משכנות שאננים. רוצה להכיר מקרוב את עיר הבירה של ישראל? הסיור עומד לצאת לדרך!

סיור סגווי בירושלים - משכנות שאננים – מה זה כולל?
סגווי הוא כלי תחבורה ידידותי, בטוח, מהיר וזריז שבעזרתו ניתן לנצל בצורה מלאה את הפוטנציאל של סיור בשכונה מגוונת וצבעונית כמו משכנות שאננים. בניגוד לסיור רגלי שדורש מאמץ פיזי לא מבוטל, סגווי מאפשר גם למבוגרים וגם לצעירים לטייל בשכונה ולראות מקרוב את כל אתרי המורשת והתרבות.

מלבד היתרון התיירותי והפרקטי של סיורי סגווי, כדאי לציין את האדרנלין שמתלווה לחוויה כזו. השילוב בין החדשנות של סגווי לבין ההיסטוריה של משכנות שאננים הוא משהו שאסור לפספס ושמומלץ לנסות גם עם המשפחה והחברים.

חיים חדשים ומרתקים - במסלול שלך ממש
סיור סגווי מסוגל להפיח חיים בכל מסלול ולהשאיר אותך עם טעם של עוד. לא משנה מה רמת ההיכרות שלך עם ירושלים, המומחים לסיורי סגווי מבית זוזו תיירות יעזרו לך להרגיש בבית מהרגע הראשון. אנו מתמחים בהתאמת מסלולי לצרכי הלקוחות ומבטיחים עבורך נסיעה בטוחה ויציבה. רוצה לנסות? לחיצה אחת כאן ונתאם עבורך סיור סגווי בירושלים - משכנות שאננים – בהקדם האפשרי.

לסיור הקודם לכל הסיורים לסיור הבא
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.