072-3952600

סודות הגרפיטי וציורי רחוב בירושלים

1277 צפיות
מתאים לכל עונות השנה
סיור מודרך
סיור פרטי
מתאים למשפחות
מתאים לקבוצות
072-3969600
קבלו הצעת מחיר שווה!

כשגרפיטי צבעוני פוגש בעיר הקודש – סיור בעקבות ציורי קיר מדליקים ויפים במיוחד ברחבי ירושלים, הטומן בחובו חוויה ירושלמית אותנטית ומעשירה.

ציורי קיר חתרניים על רקע כנסיות, קירות אבן ובניינים היסטוריים – רק בירושלים!

כשאמנות פוגשת קיר חלק
ירושלים היא מקום מפגש בין תרבויות, היסטוריה, דת ואמנות. כשרואים כיצד משתלבים כל אלה ליצירת אמנות אקלקטית אך הרמונית – הלב מתמלא ביופי, והמצלמה – מתחילה להקליק במרץ. 

בסיור נגלה מה קורה כשקיר גרפיטי מושחז פוגש בכנסיה עתיקת שנים, מה קורה כששני אלה מצטרפים לבית כנסת אותנטי ולבר תוסס וכיצד הפכה תרבות הגרפיטי מדרך מחאה אסורה לתרבות לגיטימית.

לא יכולים לחכות? הנה טעימה מהמסלול בו נצעד כדי לגלות את הקסם הירושלמי הצבעוני, שיחשוף אתכם להוויה האחרת של המקומות המוכרים. 

תוואי המסלול
1. חניון קרתא והעיר העתיקה – את המפגש בין הישן לחדש נתחיל בחניון קרתא הצמוד לשדירות ממילא. דרך שביל סודי, נעלה אל הרחבה הנמצאת מעל ממילא ומול שער יפו ונקיף את חומות העיר העתיקה לכיוון כיכר ספרא והשער החדש. 
2. מרכז העיר וכיכר החתולות – נגלוש אל מרכז העיר הסואן ונהנה מבתי קפה, חנויות אופנתיות ובתי מלאכה אותנטיים. במתחם הרחובות הצרים שבין כיכר החתולות, נחלת שבעה, כיכר ספרא ומלון ממילא, נתרשם ממיצגי אמנות רחוב, גרפיטי וציורי קיר ונצעד ברחוב יפו, המואר והססגוני. 
3. שוק מחנה יהודה – במסגרת המהפך שעובר שוק מחנה יהודה, נצבעו חזיתות החנויות השונות בציורי קיר ובגרפיטי חדש ומרענן על ידי אומן ישרלי צעיר ומפתיע. דרך ציורי הקיר נלמד על הדמויות השונות המקשטות את החנויות, הנעות בין דמויות תנ"כיות, אישים בינלאומיים וגדולי הציונות. 

סקרנים לשמוע עוד? ZUZU תיירות מזמינה אתכם להצטרף למסע ייחודי, צבעוני וירושלמי להפליא. להזמנת סיור ופרטים נוספים חייגו:
02-5661441

הוספת המלצה
0 המלצות לסיור
כתבו לנו המלצה :)
לסיור הקודם לכל הסיורים לסיור הבא
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו