072-3952600

סיור סליחות בירושלים

946 צפיות
מתאים לכל עונות השנה
סיור מודרך
סיור פרטי
מתאים למשפחות
מתאים לקבוצות
072-3969600
קבלו הצעת מחיר שווה!

הצטרפו למסע בסמטאותיה של ירושלים בעקבות תפילת הסליחות הקדומה והתחברו אל הלב המלא בתקווה לסליחה ולהתחלה חדשה.

כשירושלים מתכסה בערפילי ליל, מתעורר הלב לתשובה והפה – לתפילה. מסע בסמטאות ירושלים בעקבות מנהג הסליחות הקדום.

יש קסם מיוחד השמור לימי אלול בירושלים. האוויר מתנקה ומתכונן לקראת שנה חדשה, הלבבות רוחשים תקווה והגוף מתכונן לתפילת הלילה ולהמיית הסליחות החרישית. באותם הימים, הרחובות מלאים בצללים עטופי טליתות בדרך לבית הכנסת, וזוהי הזדמנות מצוינת לבקר בירושלים ולשמוע סיפורים ואנקדוטות הקשורים במנהג הסליחות הקדום.

ZUZU תיירות מזמינה אתכם לבחור באחד מבין שני סיורים מוצעים (או בשניהם):

סיור סליחות בנחלאות
סמטאותיה של שכונת נחלאות מתמלאות בכל שנה מחדש במטיילים הבאים לחוש מקרוב את אווירת הסליחות המחשמלת. במהלך הסיור נבקר בבתי הכנסת הבולטים בשכונה, נתחבר לאווירה הקסומה, נספר על אישים בולטים בשכונה ועל סיפורי החיים המרתקים שלהם, נבין מהי הסליחה ומהו מקורה של הכפרה, נדבר על ההבדל בין סליחות של אשכנזים לספרדים ונבין את סוד הקסם הטמון בתקיעת השופר.

סיור סליחות בעיר העתיקה
אם רחובותיו העתיקים של הרובע היהודי מהלכים קסם על המטייל בהם במשך כל ימות השנה – הרי שבימי אלול הקסם מתעצם ונעשה מיוחד אף יותר. אתם מוזמנים לסיור מרתק בעקבות חטאים וכפרה, סיפורים על החוטא הגדול בתנ"ך והמקום ממנו נברא העולם, וביקור בארבעת בתי הכנסת הבולטים שברובע, קבר דוד המלך, הקרדו העתיק בו קיימת שדרת חנויות מהתקופה הרומאית ותצפית גגות מרהיבה על בתי העיר העתיקה והר הבית. במהלך הסיור נשלב פיוטים, שירים וסיפורים, ונקנח בביקור בכותל המערבי, המלא במתפללים ובתפילת הסליחות.

סיור סליחות המועבר על ידי טובי המדריכים של ZUZU תיירות הוא דרך מצוינת להתחבר אל ירושלים ואל השורשים היהודיים שבה – ובכולנו. לפרטים נוספים והזמנת סיור חייגו:
02-5661441

הוספת המלצה
0 המלצות לסיור
כתבו לנו המלצה :)
לסיור הקודם לכל הסיורים לסיור הבא
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו