סיור סליחות בירושלים | zuzu ימי כיף וסיורים בירושלים ותל אביב

סיור סליחות בירושלים

2101 צפיות
מתאים לכל עונות השנה
סיור מודרך
סיור פרטי
מתאים למשפחות
מתאים לקבוצות
02-5661441

הצטרפו למסע בסמטאותיה של ירושלים בעקבות תפילת הסליחות הקדומה והתחברו אל הלב המלא בתקווה לסליחה ולהתחלה חדשה. סיורים בירושלים באווירת חג.

כשירושלים מתכסה בערפילי ליל, מתעורר הלב לתשובה והפה – לתפילה. מסע בסמטאות ירושלים בעקבות מנהג הסליחות הקדום.

יש קסם מיוחד השמור לימי אלול בירושלים. האוויר מתנקה ומתכונן לקראת שנה חדשה, הלבבות רוחשים תקווה והגוף מתכונן לתפילת הלילה ולהמיית הסליחות החרישית. באותם הימים, הרחובות מלאים בצללים עטופי טליתות בדרך לבית הכנסת, וזוהי הזדמנות מצוינת לבקר בירושלים ולשמוע סיפורים ואנקדוטות הקשורים במנהג הסליחות הקדום.

ZUZU תיירות מזמינה אתכם לבחור באחד מבין שני סיורים מוצעים (או בשניהם):

סיור סליחות בנחלאות
סמטאותיה של שכונת נחלאות מתמלאות בכל שנה מחדש במטיילים הבאים לחוש מקרוב את אווירת הסליחות המחשמלת. במהלך הסיור נבקר בבתי הכנסת הבולטים בשכונה, נתחבר לאווירה הקסומה, נספר על אישים בולטים בשכונה ועל סיפורי החיים המרתקים שלהם, נבין מהי הסליחה ומהו מקורה של הכפרה, נדבר על ההבדל בין סליחות של אשכנזים לספרדים ונבין את סוד הקסם הטמון בתקיעת השופר.

סיור סליחות בעיר העתיקה
אם רחובותיו העתיקים של הרובע היהודי מהלכים קסם על המטייל בהם במשך כל ימות השנה – הרי שבימי אלול הקסם מתעצם ונעשה מיוחד אף יותר. אתם מוזמנים לסיור מרתק בעקבות חטאים וכפרה, סיפורים על החוטא הגדול בתנ"ך והמקום ממנו נברא העולם, וביקור בארבעת בתי הכנסת הבולטים שברובע, קבר דוד המלך, הקרדו העתיק בו קיימת שדרת חנויות מהתקופה הרומאית ותצפית גגות מרהיבה על בתי העיר העתיקה והר הבית. במהלך הסיור נשלב פיוטים, שירים וסיפורים, ונקנח בביקור בכותל המערבי, המלא במתפללים ובתפילת הסליחות.

סיור סליחות המועבר על ידי טובי המדריכים של ZUZU תיירות הוא דרך מצוינת להתחבר אל ירושלים ואל השורשים היהודיים שבה – ובכולנו. לפרטים נוספים והזמנת סיור חייגו:
02-5661441

לסיור הקודם לכל הסיורים לסיור הבא
תודה על פנייתכם! נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
מעוניינים ביום גיבוש? יום כיף משפחתי? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע!
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם! נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
תודה שפניתם לזוזו תיירות!
מעוניינים בפעילות? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
ניתן להשאיר הודעה במוקד הטלפוני 02-5661441 או במייל [email protected]