ZUZU | סיורים בירושלים ותל אביב | טיפים ורעיונות לסיורים בירושלים
02-5661441

המלצות ורעיונות לימי כיף בירושלים ותל אביב

ריכזנו עבורכם טיפים, רעיונות והמלצות למימוש החוויה המושלמת!

למה כדאי לקבוע סיור בירושלים?

סיור בירושלים
למה כדאי לקבוע סיור בירושלים עם המשפחה? מהם היתרונות של טיול מאורגן בעיר הבירה? ועל מה אסור לוותר במהלך טיול משפחתי? זוזו תיירות עושה לך סדר מהיר לפני סיור בעיר.
טיול משפחתי מוצלח נמדד באופן שבו הוא מאפשר צבירת חוויות משותפות. ה-"בעיה" מתחילה כאשר לכל אחד ציפיות אחרות, כמו למשל בגלל הטעם האישי, תחומי העניין של ההורים או פשוט פערי הגיל.
במקרים כאלה, הפתרון הטוב ביותר הוא לבחור יעד אטרקטיבי המותאם למשפחה - ולהגיע אליו במסגרת סיור מאורגן ומסודר.

08-03-2020

סיור בעיר העתיקה ירושלים – יום גיבוש מושלם

סיור בעיר העתיקה ירושלים – גיבוש מושלם למשפחות, תיירים ומקומות עבודה
מהן הציפיות מימי גיבוש לעובדים שכוללים סיור בעיר העתיקה? מה הקשר בין סיור בעיר העתיקה ירושלים והעסק שלך? ומדוע כדאי לשלב סיור מודרך במקומות עם ערך היסטורי?

08-03-2020

חדר בריחה בירושלים כפעילות קבוצתית

חדר בריחה בירושלים כפעילות קבוצתית
מהם היתרונות של חדר בריחה וכיצד מתכננים פעילות קבוצתית בלתי נשכחת? האם יש משמעות למיקום הגיאוגרפי? ומה עושים כדי להתכונן לבילוי משותף בחדרי בריחה?

08-03-2020

סיור סגווי בירושלים – להסתובב בעיר העתיקה בדרך חדשה

סיור סגווי בירושלים – להסתובב בעיר העתיקה בדרך חדשה
היכן ניתן להזמין סיור סגווי בירושלים? מה היא העלות של סיור סגווי בירושלים? האם מומלץ להזמין סיור סגווי?
הסגווי פרץ לעולם שלנו לפני כמה שנים והוא מהווה דרך כיפית להסתובב. אף על פי שאנחנו לא חיים בעתיד בו כולם מפסיקים ללכת ונוסעים לכל מקום, הסגווי פותח בעבורנו את האפשרות לסייר בצורה נעימה ולהיחשף למגוון רחב של נופים. סיור סגווי בירושלים הוא אחת מהדרכים הטובות ביותר להכיר את העיר ולחוות את כל האזורים המיוחדים בה.

08-03-2020

סיור בעיר העתיקה ירושלים – לחוות את ההיסטוריה

סיור בעיר העתיקה ירושלים – לחוות את ההיסטוריה 
היכן ניתן להזמין סיור בעיר העתיקה ירושלים? מה היא העלות של סיור מודרך בעיר העתיקה ירושלים? למי מתאים סיור מודרך בעיר העתיקה ירושלים?
ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, המרכז הדתי של היהדות ואחד המקומות הקדושים בותר בעולם לשלוש הדתות המונותאיסטיות. במהלך סיור בעיר העתיקה ירושלים יתאפשר לך ללמוד על ההיסטוריה המרתקת, להיחשף לאוצרות אשר נשארו חבויים בין האבנים העתיקות ולהבין מדוע העיר הזו נמצאת במרכז תשומת הלב של העולם כבר אלפיים שנים.
 

07-03-2020

סגווי בירושלים

סגווי בירושלים- הדרך הכי מהנה לחוות את עיר הבירה! 
מתי הרגשתם משב רוח נעים ואמיתי היישר בפנים?! אם אתם רגילים לנשום בעיקר אויר מזגנים , יש לנו הצעה נפלאה עבורכם! מדוע שלא תיקחו פסק זמן מהיומיום ותעלו לסיור סגווי בירושלים, עם חברת זוזו, בלווי מדריך שמכיר  את כל רזי המקומות. המטרה היא לראות את העיר בצורה קצת אחרת, תוך תנועה שתעניק לכם הנאה בלתי נשכחת ותספק בוודאי חוויה נהדרת, שתרצו לחזור עליה שוב ושוב, מניסיון...

 

07-03-2020

סיור סגווי בירושלים - למבוגרים ולצעירים

כיצד מתכננים פעילות שמתאימה לגילאים שונים? מהם היתרונות של סיור סגווי בהקשר זה? וכיצד שומרים על הבטיחות במהלך סיור רכוב?
פעילות שמתאימה לגילאים שונים יכולה להיות רלוונטית עבור בעלי משפחות, קבוצות וימי גיבוש לעובדים. אך הבעיה האמיתית עם פעילות כזו היא למצוא אטרקציה שאליה גם מבוגרים וגם ילדים יכולים להתחבר – כמו למשל סיור סגווי בירושלים.

 

08-03-2020

חדר בריחה בירושלים – אי אפשר לברוח מהכיף

חדר בריחה בירושלים – אי אפשר לברוח מהכיף
כיצד ניתן להזמין חלון זמן בחדר בריחה בירושלים? מה היא העלות של חדר בריחה בעיר הבירה? ולאיזה גודל של קבוצה מתאים הבילוי בחדר בריחה?
חדרי בריחה הם פעילות אדירה בה על המשתתפים לפתור חידות מחשבה ואתגרים - על מנת לסלול את דרכם החוצה לפני שהזמן ייגמר. חדרי הבריחה השונים מציגים סיפורי רקע וחידות ברמות שונות וניתן להתאים את חדר הבריחה לאופי, לגודל ולגיל של הקבוצה. חדר בריחה בירושלים יכול להיות פעילות שוברת שגרה אדירה עבור ילדים ומבוגרים. חשוב להזמין זמן בחדר בריחה מכיוון ומרבית חדרי הבריחה מלאים ולא ניתן להגיע ולשחק.
 

08-03-2020

סיור טעימות בירושלים – לקחת ביס מעיר הקודש ולא לדעת שובע

סיור טעימות בירושלים – לקחת ביס מעיר הקודש ולא לדעת שובע
כיצד ניתן להירשם לסיור טעימות בירושלים? איזו חברה מספקת סיור טעימות מאורגן בירושלים? מה היא העלות של סיור טעימות בעיר?
ירושלים היא עיר בעלת היסטוריה ארוכת שנים, ערבוב של תרבויות ואווירה ייחודית אשר ניתן להבין רק בעת ביקור בעיר. מבחינה קולינרית, ירושלים מציעה למבקרים בה מגוון עצום של אפשרויות אשר יגרמו לך להבין אנשים אשר לא אוכלים בשביל לחיות אלא חיים בשביל לאכול. השתתפות בסיור טעימות איכותי בירושלים היא חוויה ייחודית ומהנה אשר תישאר איתך לשנים רבות.

08-03-2020

סיור טעימות במחנה יהודה – בירת האוכל של ישראל

סיור טעימות במחנה יהודה – בירת האוכל של ישראל
האם סיור טעימות במחנה יהודה מתאים כפעילות לגיבוש עובדים? היכן ניתן לקבל מידע בנוגע לסיור טעימות בשוק הירושלמי ביותר בעולם? כמה עולה סיור טעימות מודרך במחנה יהודה?
מחנה יהודה נחשב במעגלים רבים לבירת האוכל של ישראל והוא קיבל את התואר בזכות ולא בחסד. מחנה יהודה מכיל מגוון רחב של מסעדות בעלות שם עולמי ומנות אשר נחשבות לחוויות קולינריות ייחודיות. האווירה ברחוב כולו היא של התפתחות קולינריות וניתן לטעום את האוויר ברחוב ולהתמכר. במהלך סיור טעימות במחנה יהודה יתאפשר לך להכיר את האזור והמסעדות אשר נמצאות בו ולחוות את המנות שהן מציעות לצד הסברים על האזור

 

07-03-2020

סיור טעימות בירושלים

סיור טעימות בירושלים
חיפשתם יום מהנה במיוחד בדמות סיור טעימות בירושלים? אנו רוצים להמליץ לכם על סיורי טעימות איכותיים בעיר הבירה.
תוהים היכן בעיר כדאי לסייר? אנו רוצים להמליץ על 3 סוגי סיורים לטעימות: בשוק מחנה יהודה, במאפיות בירושלים ובברים השונים בעיר. הבה נסקור אותם בקצרה.

07-03-2020

מדוע כדאי לכם להצטרף אל סיור טעימות במחנה יהודה

סיור טעימות במחנה יהודה
גם היום, כמו בעבר, שוק מחנה יהודה מתפקד כלב הפועם של העיר ירושלים. באים לשוק מכל העדות, מכל המגזרים ומכל הגילאים. ולכן אם אתם מחפשים מקום מיוחד בשביל סיור טעימות בירושלים, אנו ממליצים לכם על סיור טעימות במחנה יהודה. אולם, כדי להפיק את המרב מהסיור, כדאי ראשית להכיר את הנקודות שאסור לפספס.

 

07-03-2020

יום גיבוש בירושלים

מחפשים יום גיבוש בירושלים? יש לנו ים הצעות, למרות שאין בירושלים אפילו חוף... :)
אם הנכם עובדים או המנהלים בארגון, במוסד ציבורי או במקום פרטי, יש לנו הצעה שתתקשו לוותר עליה- חוויה בלתי נשכחת, הכוללת הנאה ועניין, כזו שידברו עליה רבות גם כשתסתיים.       
                                 

17-09-2020

זוזו תיירות - חברים בהיכל התהילה של TripAdvisor

חברים בהיכל התהילה של TripAdvisor
אנו מתרגשים ומתגאים להכריז כי זוזו תיירות הוכרה כחברה בהיכל התהילה היוקרתי של TripAdvisor - וכעת הינה חברת התיירות הראשונה בישראל שזכתה בפרס הנחשב. 

07-03-2020

בר מצווה בבתי הכנסת בימין משה

לא צריך באמת סיבה טובה כדי להגיע לביקור בירושלים ובשכונותיה היפות. העיר העתיקה, ימין משה, משכנות שאננים ושכונות רבות נוספות בעיר מספרות סיפור חשוב על היסטוריה, מורשת וקשר מיוחד לעם היהודי, אך כשהסיפור הזה פוגש את גיל 13 – נוצר קסם מיוחד במינו. אם אתם שוקלים לערוך את טקס בר המצווה של משפחתכם בירושלים – הנה סיקור קצר על בתי הכנסת הייחודיים של שכונת ימין משה, שיעשה לכם חשק להאיץ את תהליך ההתבגרות ולהתחיל בטקס תכף ומיד.

08-03-2020

מי הפך את תל אביב למי שהיא היום?

כשאנחנו פוסעים ברחובות תל אביב אנחנו בעיקר רואים את ההיפסטרים ונזכרים איך פעם אנחנו היינו צעירים ומעודכנים. אנחנו פוגשים את האימהות עם העגלות המעוצבות שנפגשות בגינה בבוקר ואת אלו שתמיד שואלים לגביהם "מה, הם לא עובדים?" כשהם מתיישבים בקפה השכונתי למשך שעות.

זוזו סגווי
07-03-2020

קיץ 2019 של חוויות בירושלים

ביקשנו מירושלמים שגרים כאן לפחות שבע דורות לחשוף את הבילויים והחוויות שרק ירושלמים מכירים, הנה התוצאות:

07-03-2020

אטרקציות מגניבות בתל אביב יולי 2019

תל אביב היא עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות, אין בכך ספק. כמעט לא משנה מהם תחומי העניין שלכם או איך אתם אוהבים לבלות את זמנכם הפנוי – סביר להניח שבבירת המרכז תמצאו את שאהבה נפשכם. הנה כמה סוגי אטרקציות נהדרות לבילוי בעיר הלבנה.

08-03-2020

חורף חם ורומנטי בירושלים

החורף כבר כאן. זו עובדה. אבל אנחנו לא מוותרים אף פעם על טיול בעיר, גם כשבחוץ יורד גשם. יום כיף בירושלים בחורף הוא הרפתקה באווירה שונה לגמרי ואנחנו כאן כדי להמליץ לכם על כמה מקומות שבהם לא תתרטבו אבל תהנו מהאווירה הירושלמית.

זוזו תיירות
07-03-2020

​סודות הקמח בטחינה מסורתית באבן ריחיים

היום כל שעלינו לעשות כדי ליהנות מלחם טרי הוא לגשת לסופרמרקט ולבחור את הלחם שאהבה נפשנו או את סוג הקמח האהוב עלינו. אך בעבר הדרך אל המאפה הבסיסי הזה הייתה סבוכה יותר. בואו לגלות את סודות הקמח כפי שהוא נטחן בעבר, על ידי טחינה מסורתית באבן ריחיים.

 

07-03-2020

ההיסטוריה של שכונת משכנות שאננים בירושלים

משכנות שאננים, הלוא היא השכונה היהודית הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות העיר ירושלים, שטומנת בחובה הרבה סודות וציוני דרך היסטוריים מרתקים. מ-1860 ועד היום, השכונה שומרת על הקסם והייחוד שלה.

08-03-2020
סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.