072-3952600

בלוג | סיור סגווי בירושלים - למבוגרים ולצעירים

סיור סגווי בירושלים - למבוגרים ולצעירים
כיצד מתכננים פעילות שמתאימה לגילאים שונים? מהם היתרונות של סיור סגווי בהקשר זה? וכיצד שומרים על הבטיחות במהלך סיור רכוב?
פעילות שמתאימה לגילאים שונים יכולה להיות רלוונטית עבור בעלי משפחות, קבוצות וימי גיבוש לעובדים. אך הבעיה האמיתית עם פעילות כזו היא למצוא אטרקציה שאליה גם מבוגרים וגם ילדים יכולים להתחבר – כמו למשל סיור סגווי בירושלים. 

הסיור הבא שלך מתחיל כאן
בזוזו תיירות יודעים היטב מה חשוב לך ומציעים סיורי סגווי באתרים שווים ובמחיר משתלם. נשמח לצרף אותך לסיור הבא!

סיור סגווי בירושלים – לכל גיל
בחירת פעילות שמתאימה לגילאים שונים צריכה להביא בחשבון תחומי עניין, נגישות ובטיחות. אם למשל בוחרים סיור סגווי, נהנים מכל העולמות: זו פעילות שלא צריך להיות בגיל מסוים כדי ליהנות ממנה ומבוגרים יכולים לנסוע על סגווי בדיוק כמו צעירים ובני נוער. 

כולם נהנים – והמדריכים משגיחים
הסיור שמתקיים בירושלים מכיל בתוכו מגוון רחב של נושאי שיחה ועניין. כך מבוגרים וצעירים נהנים מהניידות של סיור סגווי בירושלים ועל הדרך מרוויחים רקע היסטורי באחת הערים המעניינות בעולם. מצד שני, צריך לדאוג לכך שהסיור יועבר על ידי מדריכים מקצועיים שגם שומרים על הבטיחות.

זוזו תיירות מגיעים בשבילך לכל מקום
רוצה לדאוג שכולם יהיו מרוצים? נציגי זוזו תיירות מחכים לקבל את הפרטים שלך כדי להרכיב עבורך סיור סגווי בירושלים לכל הגילאים. 

 

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו