072-3952600

בלוג | סיור טעימות במחנה יהודה – בירת האוכל של ישראל

סיור טעימות במחנה יהודה – בירת האוכל של ישראל

סיור טעימות במחנה יהודה – בירת האוכל של ישראל
האם סיור טעימות במחנה יהודה מתאים כפעילות לגיבוש עובדים? היכן ניתן לקבל מידע בנוגע לסיור טעימות בשוק הירושלמי ביותר בעולם? כמה עולה סיור טעימות מודרך במחנה יהודה?
מחנה יהודה נחשב במעגלים רבים לבירת האוכל של ישראל והוא קיבל את התואר בזכות ולא בחסד. מחנה יהודה מכיל מגוון רחב של מסעדות בעלות שם עולמי ומנות אשר נחשבות לחוויות קולינריות ייחודיות. האווירה ברחוב כולו היא של התפתחות קולינריות וניתן לטעום את האוויר ברחוב ולהתמכר. במהלך סיור טעימות במחנה יהודה יתאפשר לך להכיר את האזור והמסעדות אשר נמצאות בו ולחוות את המנות שהן מציעות לצד הסברים על האזור

האם סיור טעימות במחנה יהודה מתאים כפעילות גיבוש
סיור טעימות בשוק מחנה יהודה מהווה פעילות מגבשת, מהנה וייחודית לעובדים ולהנהלה. במהלך הסיור יתאפשר לעובדים לחזק את הקשרים ביניהם וליהנות מסיור שובר שגרה, מעניין ובעיקר מעורר תיאבון. סיור טעימות במחנה יהודה הינו פעילות אשר מתאימה לכולם ובניגוד לגיבושים אשר מצריכים פעילות גופנית, לדוגמא, הוא מאפשר לכלל העובדים לקחת חלק בחוויה.

זוזו תיירות - יוצרים חוויות שיתחשק לך לקחת איתך
זוזו תיירות הינו בית עסק מקצועי אשר מציע מגוון רחב של סיורים בירושלים. הסיורים שלנו מותאמים לקבוצה המגיעה ואנחנו נושאים באחריות מלאה על תוכן הסיורים כמו שעל המדריכים. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני ולספק לעובדים שלך חוויה ייחודית אשר תישאר איתם ואיתך.

סיורים מומלצים
ריכזנו עבורכם את כל הסיורים הכי שווים ומומלצים שלנו, תהנו.
רוצים לצאת לסיור או יום גיבוש?
תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה שווה.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פנייתכם-נחזור אליכם בהקדם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
 
המליצו עלינו
תודה ל ZUZU תיירות אורבנית, ההיכרות המושלמת של המדריך עם כל אבן וכל מכשול בירושלים, כמו גם ההבנה העמוקה של ההיסטוריה של העיר, כל אלו גרמו לנו ליהנות בצורה יוצאת דופן, כמו שצריך להיות.
טל ועוז
ברצוני להודות לZUZU תיירות אורבנית, היינו אתמול בסיור בירושלים, נהנינו מאד ממזג האויר, מהחוויה ומהמדריך. אין ספק שניכר שהמדריך נהנה מעבודתו, אנחנו כבר המלצנו עליכם. 
קרן
ZUZU תיירות אורבנית, תודה! רציתי לומר לכם שהיה מ ו ש ל ם! חוויה, מהנה, לא רגילה ומשחררת. הצוות שליווה אותנו היה מקצועי ביותר, אני כבר המלצתי עליכם לכל מכריי, תודה! 
שרון
רציתי להודות לכם על סיור אתמול. התחיל בשירות והמענה שקיבלתי ממך והמשיך עם צוות המדריכים. יאיר המדריך ליווה אותנו תוך מתן הסברים בהמון סבלנות וחיוך,הנעים לנו הסיור עם שפע ידיעותיו ואישיותו המלבבת. מקסים ממש גם צביקה וסרגיי היו אדיבים וחמודים אין ספק שהם מקצועיים מאוד ודאגתם לביטחון הקבוצה היה בראש ובראשונה. בזכותם הייתה זו חוויה נעימה ובלתי נשכחת. מחכים כבר לסיור סגווי הבא. 

תודות ממני בשם כל קבוצת משתתפי החברה, צופית
צופית
לקוחות שימליצו לכם עלינו